Продаж ексклюзивної квартири в житловому комплексі «Pechersky»

Описание

Уособлення розкіші та стилю — дизайнерська квартира в ексклюзивному житловому комплексі «Pechersky» на вулиці Болсуновській 2. З висоти 17-го поверху, вам відкриється неймовірний панорамний вид, зачаровуючий своєю красою. Очарованість Ботанічним садом імені Гришка, велич Дніпра та мальовничість моста Патона стануть вашим повсякденним видовим побаченням.

Ця квартира вражає своїм досконалим плануванням: об’єднання кухні-їдальні зі зоною вітальні, виділений кабінет, що майстерно розділений від інших приміщень, простора головна спальня зі своїм гардеробом та ванною кімнатою, а також два санвузли. Дизайнерський ремонт в сучасному стилі відбувся за допомогою найвищої якості натуральних матеріалів, таких як паркет, граніт та мармур. Ви неодмінно захопитесь меблями від Medea (Італія) та найкращою побутовою технікою від всесвітньо відомих виробників, таких як Duravit (Німеччина) сантехніка, Villeroy&Boch (Німеччина) кухонні аксесуари та текстиль, а також системою кондиціювання та вентиляції від DAKIN та розумним будинком GIRA Smart Home, що забезпечує максимальний комфорт у вашому житті.

ЖК «Печерський» — символ розкіші та безпеки. Насолоджуйтеся цілодобовою охороною, привітним консьєрж-сервісом, комфортом для водіїв та зручним підземним паркінгом на чотирьох рівнях. Безпечне розташування, поблизу Ботанічного саду, у самому серці Печерського району.